Święto Chrztu Pańskiego 13 styczeń 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Święto Chrztu Pańskiego 13 styczeń 2019

Cytat tygodnia:
Cel chrztu jest dwojaki: ma być zniszczone grzeszne ciało, aby później nie przyniosło śmierci i ma być dane życie Ducha, przynoszące jako owoc uświęcenie. Na tym polega powtórne narodzenie z wody i Ducha: umiera się przez wodę, życie natomiast nasze jest dziełem Ducha.
(św. Bazyli Wielki)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Święto Chrztu Pańskiego 13 styczeń 2019

• Kontynuowana jest wizyta kolędowa w naszej parafii. W tym tygodniu planujemy odwiedzić następujące ulice:
  • W Domu Misyjnym Księży Werbistów jest planowany kurs filozoficzno – biblijny, w dniach 28 do 30 (poniedziałek, wtorek, środa) stycznia tego roku. Temat spotkania: „Odpowiedzialność za słowo”. Kurs prowadzi o. Jan Bocian SVD oraz pani Danuta Radziszewska- Szczepaniak. Chętni proszę się zgłaszać do pana Stanisława Cydzika.