Spektakl „Tajemnica życia i śmierci”

Informacja pobrana z parafiaswrodzina.pl – Spektakl „Tajemnica życia i śmierci”

Po raz kolejny Teatr Ewangelizacyjny „pochylił się” nad objawieniami boliwijskiej mistyczki Cataliny Rivas- tym razem, dotyczącymi tajemnicy przejścia do wieczności. Na ich kanwie powstał spektakl, opowiadający nie tyle o śmierci, co o życiu. Życiu przez Jezusa, z Jezusem i w Jezusie Chrystusie – na wieki.
Przedstawienie składa się z trzech części, podczas których, widz ma możliwość przyjrzenia się momentowi przejścia do wieczności z różnych perspektyw. Wieńczącą i najważniejszą, staje się perspektywa Gologty i śmierci, która była i jest, aktualnym dla naszego życia zwycięstwem.
W czasie spektaklu możemy niejako stanąć pod krzyżem i usłyszeć pełne miłości i nadziei słowa Jezusa.
Premiera spektaklu 8.10.2017, 12:30 i 19.00, Parafia Świętej Rodziny w Czarnej Białostockiej.