Pragnę Nieba!

Informacja pobrana z chcejezusa – Pragnę Nieba!

Pragnę Nieba!

Bardzo lubię obserwować niebo. Przyglądać się chmurom, szukać  ukrytych w nich kształtów… ale najbardziej podziwiam zachody słońca…

(autor zdjęcia: Monika Trykacz)

Wczoraj takie piękne niebo wymalował Bóg nad moim miastem. Te wszystkie piękne barwy zachwycają mnie i sprawiają, że moja dusza po prostu się rozpływa. Traktuję to jako wiadomość od Pana Boga – zobacz jak piękne jest Niebo! Odkrywam przed tobą tylko rąbek tego piękna, abyś mogła stanąć w zachwycie i dziękczynieniu, abyś zapragnęła zobaczyć więcej, abyś jeszcze bardziej za Mną zatęskniła. I tak się dzieje. W takich chwilach moja tęsknota za Nim jest niesamowita. Pragnę więcej i więcej Boga w moim życiu!

Kiedyś otrzymałam od Boga wspaniałą wiadomość podczas Mszy świętej. W moim kościele pod samym sufitem jest rząd kwadratowych okienek. Wiosną tego roku podczas niedzielnej Eucharystii, w trakcie odmawiania modlitwy Ojcze nasz, spojrzałam w jedno z okien i zobaczyłam na tle błękitnego nieba chmurkę w kształcie serca. Odczytałam to jako sms od Pana Boga – Kocham cię!

Wpatruj się w niebo i szukaj śladów naszego Pana. On tak cudownie je maluje właśnie dla ciebie.

Monika Trykacz