OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA (17.06.2018r.)

Informacja pobrana z florianbialystok.blogspot.com – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA (17.06.2018r.)

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

(17.06.2018r.)

1.     Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

2.     Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa o godz. 17.40.

3.     W piątek, 22 czerwca o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszamy.

4.     W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas Mszy Świętych w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

5.     W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

6.     W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

·        21 VI – św. Alojzy Gonzaga, zrezygnował z kariery i bogactwa, zmarł jako kleryk jezuicki opiekujący się chorymi podczas zarazy w Rzymie.