Ogłoszenia Duszpasterskie 20171126

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20171126

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 34 niedziela zwykła – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 odmówimy przed Najświętszym Sakramentem Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i modlitwę: Jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Za udział w tej modlitwie możemy dzisiaj otrzymać odpust zupełny.

W dzisiejszą niedzielę spotkanie Rodziców ministrantów w dolnym kościele o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam na to spotkanie.

Tegoroczne modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych codziennie o godz. 17.00 do końca listopada, czyli do czwartku (30.11).

Święto św. Andrzeja, Apostoła (30.11).

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00, spowiadamy podczas Mszy św. porannych oraz od godz. 17.00.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.30, następnie spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i wszystkich chętnych wraz z katechezą w dolnym kościele. Zapraszamy.

W następną niedzielę (3,12) – początek Adwentu. Msza św. dla klas trzecich szkół podstawowych i ich rodziców o godz. 9.30 – poświęcenie medalików.

W następną niedzielę (3.12) Różaniec z rozważaniami po Mszy św. o godz. 12.30 dla Kół Żywego Różańca i wszystkie chętnych, a godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Zapraszamy na te spotkania.

Mamy nasz nowy, piękny kalendarz parafialny na rok 2018. opracowany przez Ks. Adama Dawidowicza. Dobrze byłoby, żeby znalazł się w naszych rodzinach.

Ks. Wojciech organizuje rekolekcje adwentowe w Knyszynie dla Oazy i ministrantów (dziewczęta i chłopcy) w dniach: 15-17 grudnia 2017 r. Zapraszamy do udziału.

W ubiegłą niedzielę (19.11) ofiarowaliśmy do puszek na Caritas archidiecezjalną 1375 zl +1 euro. Bardzo dziękuję. Możemy też należeć grona Honorowych Dawców Dobroci naszej Caritas archidiecezjalnej. Są rozdawane dzisiaj ulotki z tym związane. Weźmy je. Taca w następną niedzielę na Kurię Metropolitalną Białostocką.

Ks. Marcin Wasilewski opuścił na kilka miesięcy naszą parafię ze względów zdrowotnych.

Różańcowa papieska intencja ewangelizacyjna na grudzień 2017: Za osoby starsze, aby poprzez swoją mądrość i doświadczenie, dzięki wsparciu swoich rodzin i wspólnot chrześcijańskich, współpracowały w przekazywaniu wiary i wychowaniu nowych pokoleń.

Od następnej niedzieli sprzedaż świec świątecznych – cześć dochodu z nich na wyposażenie pracowni artystycznej dla dzieci na plebanii.

W następną niedzielę poświęcimy opłatki. Nabywajmy je tylko w naszym kościele.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)