Nowe Życie – Chrystus Król

Informacja pobrana z chcejezusa – Nowe Życie – Chrystus Król

W miniony weekend (8-10.03.) w Parafii Chrystusa Króla, w Białymstoku, 45 uczestników Kursu Nowe Życie mogło przekonać się o tym, że Bóg kocha ich bezgranicznie i bezwarunkowo! Dziękujemy Bogu, za ten wspaniały czas odkrywania Jego obecności! Wracamy z nowymi sercami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania świadectw zamieszczonych poniżej!

Przez ten czas, trzydniowego Kursu Nowe Życie, zobaczyłam siebie na nowo. Jezus otworzył mi serce na postrzeganie jego miłości względem mnie. Bóg zabrał wszystkie moje lęki związane z byciem wśród ludzi. Zrozumiałam naprawdę co to znaczy miłość Boga. Dzięki Duchowi Świętemu mam w sobie cały czas ogromną radość i wręcz chęć do tańca. Moja dusza tańczy! Dziękuję Ci Jezu!
Ewa, 52 lata

Podczas tego weekendu Jezus przyszedł do mnie. Dzięki usłyszanym nauczaniom, otworzyłem się na Chrystusa, utwierdziłem w przekonaniu, że Jezus jest najważniejszy w życiu. Dzięki bliskiej obecności Jezusa nie czuję się samotny ze swoimi problemami i teraz mam siłę, by żyć zgodnie z Jego zasadami i nie wstydzę się wyznawać wiary w Chrystusa!
Michał, 33 lata

Na Kursie Nowe Życie otrzymałem dar spokoju ducha, zawierzając wszystko Bożej opiece. Uwolniłem się od ciężarów związanych z moją ułomnością, a mających wpływ na całe moje codzienne życie. Teraz wiem, że przez życie nie kroczę już sam – ale z Bogiem.
Tomasz, 46 lat

Na tym Kursie Bóg pokazał mi coś, co wydawało mi się, że zawsze wiedziałam – że mnie Kocha. W ostatnim czasie bardzo błądziłam w życiu i myślałam, że z moimi grzechami nie mogę już wrócić do Boga, że są zbyt wielkie. Ale Bóg na nowo pokazał mi, że mnie kocha, że nie potępia i że cieczy się, że wróciłam. Zrozumiałam błędy, które popełniałam. Ale wiem, że razem z Jezusem, jestem w stanie to wszystko pokonać i wyjść na prostą.
Zuza, 18 lat

Po śmierci męża straciłam wiarę w sens życia, samo przyjście na Kurs Nowe Życie, było dla mnie wielkim wydarzeniem. Na tym kursie, Jezus Chrystus umocnił moją wiarę i natchnął mnie do działania!
Anna, 41 lat

Na tym kursie Pan Jezus otworzył mi oczy, na rzeczy o których wcześniej nie miałem pojęcia. Duch Święty sprawił, że przestałem się go bać. Chwała Panu!
Tomasz, 44 lata

Na tym kursie Bóg przypomniał mi, że kocha mnie bezgranicznie i pomimo mojej grzesznej osoby, że jestem jego ukochanym dzieckiem i zawsze, zawsze mogę przy Nim być. Nigdy, w niczym nie jestem sama. On – mój Pan – jest zawsze ze mną, muszę tylko o tym pamiętać.
Kamila, 37 lat

Bóg mnie wezwał już we środę popielcową. Byłam pewna, że nie poradzę sobie z tym co mnie w życiu spotyka i wtedy usłyszałam zaproszenie na Kurs Nowe Życie. Na Kursie Bóg powiedział co jest tak naprawdę w życiu ważne, uwolnił od smutku, ułatwił przebaczenie, pozwolił mi wrócił „do siebie”. Doświadczyłam mocy Ducha Świętego. Teraz czekam na wstąpienie do wspólnoty.
Ewa, 58 lat