IX Niedziela Zwykła – 03. 06. 2018 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – IX Niedziela Zwykła – 03. 06. 2018 r.

Dzisiaj obchodzimy kolejny Dzień Dziękczynienia. Przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie – Wilanowie.

W czwartek, 7 czerwca, zakończenie Oktawy Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 18.00, błogosławieństwo kwiatów,  ziół,  nieszpory , procesja Eucharystyczna oraz błogosławieństwo dzieci. Jest to również I czwartek miesiąca – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

8 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

9 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

Przypominamy , że  nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.45. Różaniec każdego dnia przez cały miesiąc o godz. 17.15

Koncert zespołu Arka Noego odbędzie się w sobotę, 9 czerwca, o godz. 16:00 przy kościele Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku (ul. ks. S. Suchowolca 27, a Koncert Uwielbienia „BOGU DŹWIĘKI” w niedzielę, 10 czerwca, o godz. 20.30 przed Katedrą białostocką. Zapraszamy.

Parafia Zmartwychwstania Pańskiego organizuje pielgrzymkę do Grecji w dniach 12-19 lipca . Zaprasza chętnych na wyjazd. Program na ich stronie parafialnej.

Dziś po Mszy św. o  godz. 11.30 zapraszamy na spotkanie i wymianę tajemniczek Koła Różańcowego Dzieci

16.06. w sobotę zapraszamy na rodzinny spływ kajakowy z Supraśla do Wasilkowa w godz. 9-17. koszt 30 zł., Łatwa trasa, w planie ognisko, Msza św., gry i zabawy.