III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 5 maja 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 5 maja 2019r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja KŻR – modlitwa za dzieci, które w tym miesiącu przyjmą I Komunię św.
2/ Nabożeństwo majowe dziś o godz. 17.30. W tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
3/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła.
4/ Pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Wybrzeża Gdańskiego 12 – 15 czerwca 2019r. Organizator Biuro Pielgrzymkowe PAX. Zapisy w parafii.
5/ Spotkanie formacyjne zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej oraz odpowiedzialnych za inne grupy różańcowe odbędzie się w salach przy Katedrze białostockiej (od strony zakrystii) w sobotę, 11 maja 2019 roku o godz. 10.00. W programie: konferencja, przygotowanie do pielgrzymki członków Kół Żywego Różańca na Jasną Górę (31 maja-1 czerwca br.) oraz Msza św. o godz. 12.00.
6/ W następną niedzielę taca na AWSD w Białymstoku.