II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 3 stycznia 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 3 stycznia 2016r.

1/ Dziś I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 8.00.

2/ Objawienie Pańskie – Święto Trzech Króli – 6 stycznia. Porządek Mszy św. niedzielny.

3/ Orszak Trzech Króli w Białymstoku odbędzie się dnia 6 stycznia br., w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Rozpoczęcie o godz. 12.00 na dziedzińcu Pałacu Branickich.

4/ Porządek Kolędy:

4 I (poniedziałek) Sielachowskie od p. Karpińskich (nr 10) do p. Carykiewicz   (nr 54)

5 I (wtorek) Sielachowskie od p. Szelachowskiej (nr 56) do p. Bołtryk (nr 86)

7 I (czwartek) Osowicze od p. Borowskich (nr 5) od p. Michała Falkowskiego (nr 54)

8 I (piątek) Osowicze od p. Kosteckich (nr 56) od p. Glinko

9 I (sobota) godz. 11.00 ul. Skrzetuskiego i ul. Oleńki

10 I (niedziela) godz. 13.30 ul. Rzędziana , Arktyczna

11 I (poniedziałek) ul. Sapiehy, ul. Wspaniała, ul. Kryształowa

12 I (wtorek) ul. Liliowa, Zamoyskiego

13 I (środa) ul. Radziwiłła

5/ W czasie trwania kolędy Msze św. w kościele od poniedziałku do piątku o godz. 8.00

6/ Początek kolędy od godz. 16.30; Woda święcona znajduje się przy wyjściu z kościoła. Już dziś za każdy przejaw życzliwości kapłanowi kolędującemu z serca dziękuję i ośmielam się prosić o dobrowolne ofiary na potrzeby naszej parafii. W minionym roku udało się wiele zamierzonych prac wykonać z ofiar złożonych podczas ostatniej kolędy: na plebanii wstawione zostały drzwi wewnętrzne, ułożony został gres na podłogach i uposażenie kancelarii, funkcjonuje pokój gościnnym z łazienką. Nie udało się ze względu na brak funduszy uposażyć kuchni w meble i sprzęt AGD. Nie zawiodłem się na Was Drodzy Parafianie. Wierzę, że uda się to zrobić w tym roku.

7/ Bóg zapłać za ofiary złożone na konto naszej parafii oraz indywidualne na renowację chrzcielnicy.

8/ Dziękuję harcerzom z 34 Białostockiej Drużyny za sprzątnięcie kościoła.

9/ Karnawałowy Bal Parafialny odbędzie się w tym roku 16 stycznia w restauracji Savilla przy ul. Kleberga 16a. Koszt wynosi 110 zł. od osoby. Zapisy u p. Marka Chyca,  p. Zdzisława Karwowskiego i p. Mariusza Pasiuka. Zachęcam do kulturalnej zabawy.