I Niedziela Wielkiego Postu 10 marzec 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – I Niedziela Wielkiego Postu 10 marzec 2019

Cytat tygodnia:
Życie nasze w tym pielgrzymowaniu nie może trwać bez pokusy, ponieważ właśnie postęp duchowy dokonuje się przez pokusy. Ten, kto nie jest kuszony, nie może siebie poznać. Zwycięstwo odnosi się poprzez walkę, a walczyć można jedynie wówczas, gdy się stanie w obliczu pokus i nieprzyjaciela.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I Niedziela Wielkiego Postu 10 marzec 2019

• Czas Wielkiego Postu to czas większej modlitwy, pokuty a także troski o ubogich. W naszym kościele jest wystawiona skarbonka do której można wrzucać datki dla uboższych od nas parafian. Zachęcamy do chojności.
  • W piątek droga krzyżowa: dla dzieci i młodzieży o 16:30, dla dorosłych o 17:30
    W niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17:15
  • 15 marca, o 16:30 Drogę Krzyżową przygotowują kandydaci do bierzmowania. Po Drodze Krzyżowej spotkanie z młodzieżą Oazową