Ewangelizacyjny Festyn Charytatywny

Informacja pobrana z kazimierz.archibial.pl – Ewangelizacyjny Festyn Charytatywny

kazimierz Serdecznie zapraszamy na festyn charytatywny połączony z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W niedzielę, 10 czerwca rozpocznie się on Mszą św. o godz. 12.30, z udziałem orkiestry dętej z Suchowoli. Po Mszy św. między innymi koncert orkiestry, wystąpią także schole, zespoły taneczne i wokalne. Gwiazdą festynu będzie jeden z najlepszych w Polsce zespołów ewangelizacyjnych „New Day”. Podczas festynu prowadzimy kwestę na rzecz 3,5-letniego Eryka, 16-letniej Zosi i studenta Rafała w stanie śpiączki. Dziękujemy naszym parafianom za wszelkie przedmioty i rzeczy, które zostały dostarczone na loterię. Parafian biegłych w sztuce kulinarnej prosimy o dostarczenie ciast w dniu festynu od godz. 09.00 do 12.00. Dochód z ich sprzedaży na rzecz Eryka, Zosi i Rafała.