14 stycznia – 2. Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 14 stycznia – 2. Niedziela zwykła – ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 2 NIEDZIELA ZWYKŁA.
  2. 15.01 – poniedziałek – o godz. 18.00 – Msza św. za zmarłego śp. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
  3. 17.01 – środa – Wspomnienie św. Antoniego Opata.
  4. 19.01 – piątek – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa.
  5. W czwartek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się 25 stycznia.
  6. 19 stycznia – piątek – dzień imienin Księdza Biskupa Henryka Ciereszki. O godz. 18.00 Msza św. w Katedrze Białostockiej. Dostojnego Solenizanta polecajmy Bogu w naszych modlitwach.
  7. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  8. Jest „Gość Niedzielny” i „Drogi Miłosierdzia”. Można nabyć przed kościołem.
  9. Kancelaria parafialna na czas kolędy jest czynna tylko rano: od godz. 8.30 do 9.30.
  10. W okresie ferii zimowych tj. w terminie 22 – 26.01.2017 (poniedziałek – piątek) w Świetlicy Środowiskowej (w budynku naszej plebanii) zorganizowane będą bezpłatne ferie zimowe dla dzieci i młodzieży ze środowiska lokalnego. Przewidziane są atrakcyjne zajęcia, rozgrywki, konkursy oraz nagrody. Wszystkich chętnych, serdecznie zapraszamy. Poniedziałek – piątek, w godz. 9.00 – 14.00.
  11. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto oraz za dzisiejsze ofiary na tacę. Dziękujemy za składaną makulaturę i nakrętki. Serdeczne Bóg zapłać.
  12. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo prosimy o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie. Bardzo prosimy o życzliwe potraktowanie ministrantów. Plan kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Jeśli ktoś zmienił adres zamieszkania, nie jest zapisany w parafii lub chciałby zmienić termin kolędy – prosimy zgłosić się do zakrystii po Mszy św. lub do kancelarii.