Zmiana godzin Mszy Świętych

Informacja pobrana z parafiaswrodzina.pl – Zmiana godzin Mszy Świętych

1. W związku z wydanymi przez Władze Kościelne zarządzeniami zawieszamy od dzisiaj (tj. 15.03.2020 r.) w naszej Parafii – do odwołania!celebrowanie: nabożeństw Drogi Krzyżowej oraz nabożeństw Gorzkie Żale; natomiast we Mszach Świętych w ciągu tygodnia i w niedziele – zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa Metropolity – będą mogły uczestniczyć TYLKO osoby zamawiające daną intencję mszalną, jednakże w każdej z tych mszy nie może uczestniczyć więcej niż 50 osób!
  2.

3. Msze Święte od poniedziałku do soboty będą odprawiane o godz.: 7:00 i 18:00.
  4.

5. Od 22 marca br. (do odwołania!) – Msze Święte w niedziele będą odprawiane o godz. 10:00 i 11:30 TYLKO dla osób (rodzin), które je uprzednio zamówiły.
  6.

7. Intencje mszalne zamówione w niedziele na godz. 8:00 – będą odprawiane w niedziele o godz. 10:00, a intencje mszalne zamówione na godz. 18:00będą odprawiane w niedziele o godz. 11:30.
  8.

9. Decyzja o zmianie godzin Mszy Świętych w niedziele w naszym kościele wynika z zarządzenia Ks. Arcybiskupa Metropolity Białostockiego. Decyzja ważna jest do odwołania.