Informacja pobrana z dojlidyparafia.pl – Zaproszenie

W Święto Św. Cecylii chcemy wspólnie świętować i dziękować Panu Bogu za muzyczne dziedzictwo naszego Kościoła. Jest to dobra okazja, aby ogarnąć modlitwą osoby, które pełniły i pełnią posługę muzyczną w naszej parafii. Po Mszy Świętej zapraszamy:

• CHÓR PARAFIALNY na spotkanie przy torcie o godz. 18:45, w środę, 22 listopada 2017 r. (sala katechetyczna)
  • Scholę młodzieżową, Scholę dziecięcą, OAZĘ, ministrantów na spotkanie andrzejkowe o godz. 19:00, w piątek, 1 grudnia 2017 r. (świetlica)

Przez wstawiennictwo patronów muzyki sakralnej chcemy również w naszych modlitwach prosić, aby wspólny śpiew liturgiczny zbliżał nas do Boga i do ludzi. Angażujemy się w celebrację poszczególnych Mszy Świętych, aby upiększać nabożeństwa swoim śpiewem.

Zapraszamy również osoby chętne do scholi, chóru, oazy, posługi liturgicznej.

Spotkania scholi:

• młodzieżowa – niedziele – 10:15 (próba) – 11:00 (Msza Święta)
  • dziecięca – niedziele – 11:30 (próba) – 12:30 (Msza Święta)
  • chór parafialny – piątki – 18:30 (próba) i śpiew podczas Mszy Świętych (ogłaszane osobno)