Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁAUROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA 15 listopada 2020r.

1/ Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata. Dziś można zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu poświęcenie rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 11.30
2/ Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki chórów kościelnych-22 listopada. Dziś o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pana organisty, chóru parafialnego oraz scholi i prowadzących.
3/Zgodnie z decyzją i dekretem Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy, Metropolity Białostockiego, ksiądz Adam Turliński z dniem 29 listopada 2020r. obejmie urząd proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Narewce. Dziękujemy księże Adamie za pełnioną posługę duszpasterską w naszej wspólnocie i życzymy daru Bożego błogosławieństwa pośród tych do których zostałeś posłany. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 słowa podziękowania ks. Adamowi skierują przedstawiciele naszej parafii.
4/ Bóg zapłać za wsparcie duchowe i materialne naszej parafii. Za obecność w kościele w trudnym czasie pandemii oraz za modlących się z nami drogą internetową.
5/ Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Krzysztofa z odczytaniem złożonych do skrzynki intencj – 30 listopada
6/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Mariusz Nierodzik. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.