Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA 21 listopada2021r.

1/ Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata. Dziś można zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu poświęcenie rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 10.00
2/ Jutro (w poniedziałek) przypada wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki chórów kościelnych. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji chóru parafialnego, pana organisty oraz scholi i prowadzących.
3/ W poniedziałek – 22 listopada o godz. 18.00, odbędzie się Msza Święta w naszym kościele za Straż Graniczną, Wojsko Polskie i Policję. Poprzez uczestnictwo w niej, chcemy wypraszać wszelkie łaski dla funkcjonariuszy w obliczu kryzysu na polsko-białoruskiej granicy.
4/ Bóg zapłać za duchowe i materialne ofiary na rzecz naszej parafii.
5/ Nabożeństwo za wstawiennictwem św. Krzysztofa z odczytaniem intencji złożonych do skrzynki w ostatni poniedziałek miesiąca – 29 listopada po Mszy św. o godz. 18.00
6/ W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Jest to początek nowego roku liturgicznego.
7/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Lesław Jerzy Ozimkiewicz. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.