Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 26 listopada 2017 r. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1/ Dziś w Kościele Powszechnym obchodzona jest Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za pobożne odmówienie Aktu poświęcenia można zyskać odpust zupełny.

2/ Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.00 nastąpi obrzęd zawiązania Wspólnoty KŻR pw. św. Jana Pawła II, a misję modlitewną podejmą 3 grudnia w pierwszą niedzielę Adwentu.

3/ Dziękujemy Wspólnocie Domowego Kościoła za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym i oprawę liturgiczną podczas Mszy św. o godz. 11.30.

4/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu. W dalszym ciągu prosimy o wsparcie duchowe i materialne.

5/ W przyszłą niedzielę rozpocznie się Nowy Rok Liturgiczny. Przez cały Adwent sprawowana będzie dodatkowa Msza św. poranna zwana „Roratnią”. Od poniedziałku do soboty, o godz. 6.30.