Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 24 listopada 2019 r. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1/ Dziś w Kościele Powszechnym obchodzona jest Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za pobożne odmówienie Aktu poświęcenia można zyskać odpust zupełny.
2/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej dziś po Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii.
3/ Nabożeństwo do św. Charbela – 28 listopada po Mszy św. o godz. 18.00.
5/ Wspólnota Ruch Światło-Życie zaprasza na modlitewne spotkanie, osoby które podpisały Krucjatę Wyzwolenia Człowieka, a także Anonimowych Alkoholików oraz chętnych – w piątek 29 listopada po Mszy św. o godz. 18.00.
4/ W przyszłą niedzielę rozpocznie się Nowy Rok Liturgiczny poświęcony Eucharystii pod hasłem „Wielka
tajemnica wiary”.Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na Mszę św. „Roratnią”. Od poniedziałku do piątku,o godz. 6.30.
5/ Osoby chętne zapraszamy do sprzątania kościoła w przyszłą sobotę.
6/ Dziękuję za ofiary złożone na pokrycie prac w naszym kościele.