XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 listopada 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 listopada 2020r.

1/ Bóg zapłać za wsparcie duchowe i materialne naszej parafii. Za obecność w kościele w trudnym czasie pandemii oraz za łączących się z nami drogą internetową.
2/ Poniedziałek 16 listopada Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Zapraszam na Mszę św. o godz. 6.30 i 18.00
3/ W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu 22 listopada przypada wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki chórów kościelnych. O godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji pana organisty, osób z chóru parafialnego oraz scholi parafialnej i prowadzących.
4/ W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Jan Żmuda oraz Konstanty Zygarewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.