XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 listopada 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 listopada 2020r.

1/ Dziś przed kościołem prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek w ramach akcji Solidarni z Kościołem Prześladowanym.
2/ Od soboty – 7 listopada trwa Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej. W tygodniu nowenna po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.
3/ Zgodnie z zarządzeniem władz w naszym kościele na Mszy św. oraz innych nabożeństwach jednocześnie może przebywać 25 osób. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. w tygodniu o godz. 6.30 i 18.00, a także drogą On–line.
4/ Narodowe Święto Niepodległości w środę – 11 listopada. Msza św. w int. Ojczyzny o ład społeczny i moralny oraz powstrzymanie pandemii o godz. 18.00.
5/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.
6/ Alumni AWSD w Białymstoku przygotowali kalendarz na 2021 rok. W ich imieniu prosimy o jego zakup (cena 10zł.) i w ten sposób wsparcie materialne naszej kościelnej uczelni.
7/ Bóg zapłać p. Marii Borowskiej i p. Annie Stasiewicz za zakup i ofiarowanie do kościoła automatycznego dozownika na wodę święconą.

„ Głosem narodu jest harmonia czysta,
mieczem – jedność i zgoda, celem prawda.”
C.K. Norwid