XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 listopada 2015 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 listopada 2015 r.

1/ Dziś modlitwą i darem serca wspieramy AWSD w Białymstoku goszcząc przedstawiciela seminarium oraz Kościół prześladowany w świecie.

2/ W Bazylice Archikatedralnej od soboty trwa Nowenna Opieki NMP, Matki Miłosierdzia. Parafie Dekanatu Bacieczki , biorą w niej udział jutro o godz. 18.00. Zapraszam.

3/ Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

4/ Dziękuj RDK za sprzątnięcie naszej świątyni. Zapraszam chętne osoby do sprzątania w najbliższą sobotę.

5/ 11 listopada przypada 97 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Bądźmy dumni z naszej Ojczyzny. Świętujmy ten dzień w gronie bliskich nam osób. Zamanifestujmy nasz patriotyzm wywieszając na naszym domu flagę państwową. Zapraszam w tym dniu na Mszę św. o godz. 18.00.

6/ Za tydzień 15 listopada po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży gimnazjalnej klas I – II – III.

7/ Obrzęd poświęcenie książeczek dzieciom, które przygotowują się do I Komunii świętej odbędzie się 29 listopada podczas Mszy św. o godz. 10.00.

8/ W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Łucja Rogalewska i śp. Bogusław Borowski. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.