XXXII Niedziela Zwykła 8 listopad 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXXII Niedziela Zwykła 8 listopad 2020

Cytat tygodnia:
Trzeba zawsze mieć roztropność i miłość. Roztropność ma oczy, a miłość nogi. Miłość chciałaby biec do Boga, ale jej poryw ku Niemu jest ślepy i czasem mogłaby się potknąć, gdyby nie była prowadzona przez roztropność. Roztropność, gdy widzi, że miłość mogłaby nie panować nad sobą, pożycza jej oczu.
[św. Pio z Pietrelciny]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII Niedziela Zwykła 8 listopad 2020

• W niedzielę 8 listopada kończy się kwarantanna dla wspólnoty Domu Zakonnego i duszpasterzy Parafii. Wszystkim dziękujemy za modlitwę i troskę. Chorzy Współbracia przeszli chorobę w miarę łagodnie. W poniedziałek, 9 listopada wracamy do zwykłych zajęć duszpasterskich.
  • Od soboty, 7 listopada rząd wprowadził nowe ograniczenia także w związku z ilością wiernych w kościołach. W związku z tym, aby parafianie mogli bezpieczniej uczestniczyć we mszy świętej wprowadzamy następujące zmiany:
    W ciągu tygodnia dodatkowa msza święta o 16:00 aby zmniejszyć ilość wiernych na mszy wieczornej o 18:00
    Ważna informacja, różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach będzie odmawiany zarówno o 16:00 jak i 18:00. Serdecznie zapraszamy!
    W niedziele (od 15 listopada) wprowadzamy dwie msze święte dodatkowe, o 7:00 rano i o 16:00, plan mszy niedzielnych będzie następujący:
    07:00 górny kościół
    08:00 górny i dolny kościół
    10:00 górny i dolny kościół
    12:00 górny i dolny kościół
    16:00 górny kościół (msza z wypominkami)
    18:00 górny kościół (msza z wypominkami)
  • Proszę się zapoznać z nowym planem, bo jest to związane małą zmianą przyjętych intencji mszalnych, za niedogodność przepraszamy. Ten plan będzie obowiązywał przez cały listopad, chyba że rząd wprowadzi nowe regulacje, którym się podporządkujemy.