XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 7 listopada 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 7 listopada 2021r.

1/ Dziś w Katedrze Białostockiej rozpoczyna się Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Nasza parafia ma swój dzień w ramach dekanatu Białystok – Bacieczki 12 listopada 2021 roku, godz. 18.00. W tym też dniu zaproszene są Małżeństwa i Rodziny.
2/ Dziś gościmy w naszej parafii przedstawiciela AWSD w Białymstoku, który wraz z nami modli się i zbiera ofiary na potrzeby seminarium.
3/ We czwartek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 10.00. Zapraszamy.
4/ W przyszłą niedzielę ofiary na tace przeznaczone będą na zakup oleju opałowego do kościoła, a przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na utrzymanie Domu Księży Emerytów, którą zbierać będzie ks. Łukasz Żuk Dyrektor DKE.
5/ W przyszłą niedzielę poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom z klas III i spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 11.30.
6/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła.
7/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Ryszard Miałchowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.