XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 listopada 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 listopada 2018r.

1/ Dziś obchodzimy 100 – lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.30, a po niej Koncert pieśni patriotycznych. Zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach religijno – patriotycznych.

2/ Bóg zapłać muzykom za koncert pieśni patriotycznych.

3/ Spotkanie formacyjne dzieci z klas III oraz ich rodziców dziś w ramach koncertu.

4/ Dziękuję Stowarzyszeniu „Kieruj się Dobrem” za przygotowanie naszej świątyni do dzisiejszej uroczystości.

5/ Dziękuję sprzątającym kościół w dniu wczorajszym i zapraszam chętne osoby do sprzątania świątyni w najbliższą sobotę.

6/ Trwa Nowenna Opieki w Katedrze Białostockiej. Nasza parafia została zaproszona we wtorek 13 listopada na godz. 18.00.

7/ Uroczystość NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej – 16 listopada (piątek). Nie ma postu.