XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.

XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
  • W dniu dzisiejszym przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Kościół prześladowany.
  • W związku z nowymi obostrzeniami  nieszpory żałobne i procesja z 5 stacjami w dniu dzisiejszym odbędzie się w  kościele bezpośrednio po Mszy św. o godz. 13.00. Po nabożeństwie będzie możliwość poświecenia nowych pomników.
  • W środę obchodzimy Święto Niepodległości. Msze św. o godz.  7.00 i  18.00.
  • W następną niedzielę taca przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii.
  • Zapraszamy na transmisję internetową Mszy Świętej w niedzielę o godz. 11.30.
  • Wczoraj rozpoczęła się NOWENNA OPIEKI MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną będziemy łączyć się duchowo z wiernymi, gromadzącymi się w naszej katedrze i codziennie do 16 listopada po Mszy Świętej wieczornej będziemy śpiewali (lub odmawiali) Litanię Loretańską.

Artykuł XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.