XXX Niedziela Zwykła 29.10.2017

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXX Niedziela Zwykła 29.10.2017

Cytat Tygodnia:
Prawdziwa miłość polega na tym, że znosi się wszystkie wady bliźniego, nie dziwi się jego słabością i pokazuje się, że jest się zbudowanym jego najmniejszymi cnotami.
[św. Teresa z Lisieux]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX Niedziela Zwykła 29 październik 2017

• W środę, 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych, msze święte 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00
    Będzie też msza święta o 12 w południe w kaplicy cmentarnej w Księżynie a po niej procesja i nabożeństwo za zmarłych. Serdecznie zapraszamy!
  • Przez cały listopad, o 17:15 w naszej parafii będzie odmawiany różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Różaniec odmawiają członkowie kół różańcowych, lista jest wywieszona na gablotce oraz na stronie internetowej parafii. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.