XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 27 października 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 27 października 2019r.

1/ W piątek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele 8.00, 10.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.30. Z racji na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
2/ W sobotę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w kościele o godz. 8.00 i 18.00.
3/ „Wypominki” za zmarłych 2 do 5 listopada o godz. 17.00.
4/ Msze św. za zmarłych polecanych w „wypominkach” odprawione będą 1 listopada o godz.18.00 i 2 listopada o godz. 8.00 i 18.00.
5/ Za nawiedzenie cmentarza grzebalnego można zyskać odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada.
6/ W dniu Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych można zyskać odpust zupełny, jeden raz, w kościele lub w kaplicy publicznej. Warunki otrzymania odpustu: pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” w intencji Ojca Świętego, stan łaski.
7/ Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafii.
8/ Msza Święta za zmarłych biskupów i kapłanów Archidiecezji Białostockiej
zostanie odprawiona 3 listopada, o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do uczestnictwa.
9/ W minioną niedzielę prowadzono badania praktyk religijnych.Dziękuję wszystkim osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom za regularne uczestnictwo w niedzielnych i światecznych Eucharystiach orza za życie sakramentalne.
10/ W przyszłą niedzielę taca na AWSD w Białymstoku.