XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25 października 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25 października 2020r.

1/ Przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem władz państwowych i kościelnych podczas Mszy św. i innych nabożeństw w naszej świątyni może przebywać jednocześnie 53 osoby.
2/ Zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św. transmitowanych online za pośrednictwem strony parafialnej jak i Facebooka parafialnego. Transmisja w niedziele o godz. 10.00 i 11.30 a w tygodniu o godz. 18.00
3/ Zachęcamy do udziału w Mszy św. niedzielnej w soboty o godz.18.00
4/ Informujemy że do końca miesiąca nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. Intencje przyjęte w tych dniach będą odprawione w kaplicy domowej a ogłaszane podczas Mszy św. o godz. 18.00. Osoby zamawiające prosimy o wyrozumiałość.
5/„Wypominki” za zmarłych z modlitwą różańcową celebrować będziemy 2 i 3 oraz 4 i 5 XI o godz. 17.00
6/ Do odwołania zawieszamy w kościele niedzielny śpiew Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.
7/ W dniu 28 października przypada dzień imienin naszego Arcypasterza Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy. W tym dniu o godz. 18. Dostojny Solenizant będzie przewodniczył Mszy Świętej w Archikatedrze Białostockiej. Zachęcamy do modlitwy w intencji Księdza Arcybiskupa.
8/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę oraz na konto naszej parafii.
9/ W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00. 10.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o 11.30.
10/ Różaniec w intencji ofiar wypadków drogowych – 26 października (poniedziałek)