XXX Niedziela Zwykła 25.10.2015

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXX Niedziela Zwykła 25.10.2015

Cytat tygodnia:
Dziękujmy za dary mowy, słuchu i wzroku, które pozwalają przezwyciężyć izolację i samotność, aby dzielić się z innymi ludźmi rodzącymi się w nas myślami i uczuciami.
 [św. Jan Paweł II]

XXX Niedziela Zwykła
25 październik  2015

W następną niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza święta na cmentarzu w Księżynie o 12:00, po mszy procesja. Zapraszamy szczególnie wiernych, których zmarli spoczywają na tym cmentarzu.
Porządek mszy świętych w naszym kościele tak jak w niedzielę.

Tradycyjnie w listopadzie w sposób szczególny pamiętamy o naszych zmarłych.  O 17:30 różaniec z wypominkami, prowadzony przez koła różańcowe naszej parafii.

W nowym numerze miesięcznika „Misjonarz” jest artykuł o. Antoniego na temat chrześcijańskiego pogrzebu w Indiach. Czasopismo można nabyć w naszym sklepiku; są także świece chrzcielne, Pismo święte, kalendarze na nowy rok. Zapraszamy do zakupu.