XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 października 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 października 2022r.

1/ Dziś niedziela misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Taca na misje.
2/ Dziękujemy KŻR pw. św. Jana Pawła II za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy chętne osoby i rodziny do sprzątania w przyszłą sobotę na godz. 9.00.
3/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na utrzymanie kościoła i plebanii oraz na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
4/ Modlitwa za zmarłych w tzw. ”wypominkach” 2 i 3 listopada , o godz. 17.00. Kartki na „wypominki” znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła i na ławkach.
5/ Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza na Dzień Skupienia Grona Przyjaciół Seminarium, który odbędzie się w sobotę, 29 października br., o godz. 10:00 w budynku Seminarium przy ul. Warszawskiej 46. W programie: konferencja duchowa, Eucharystia, modlitwa różańcowa. Dzień skupienia zakończy wspólny posiłek.
6/ Odnowa w Duchu Świętym organizuje rekolekcje ewangelizacyjne w parafii pw. NMP Królowej Rodzin na os. Bacieczki. Rozpoczną sie one 8 listopada po Mszy św. , o godz. 18.00. Za chwilę członkowie Odnowy będą rozdawali ulotki informacyjne. Prosimy o zabranie ich ze sobą, a także przekazanie zaproszenia sąsiadom i znajomym. Zechciej usłyszeć zaproszenie Pana Boga. Są to rekolekcje, przez które Bóg zmienił życie wielu ludzi. Jeśli znalazłaby się większa liczba osób na rekolekcjach, to powstanie możliwość utworzenia grupy Odnowy w naszej parafii.
7/ W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Elżbieta Butkiewicz – Błoch. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.