XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 października 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 października 2016r.

1/ Dziś ofiary złożone na tacę przekazane będą na Misje.

2/ Bóg zapłać 134 Białostockiej Gromadzie Zuchowej za sprzątnięcie kościoła. Zuchy zapraszają dzieci i rodziców na spotkanie przy ognisku na placu za kościołem 29 października.

3/ Przypominamy, że pierwsze przykazanie kościelne obowiązuje również i w XXI w., a ono brzmi „W niedziele i święta nakazane uczestniczyć w Mszy świętej i powstrzymywać się od prac niekoniecznych”.

4/ Przyjmujemy na „wypominki za zmarłych”. Imiona zmarłych będą odczytywane 2 IX o godz. 17.00, oraz 3 i 4 IX o 17.30. Msze św. za zmarłych z „wypominek” 1 XI o godz. 10.00 i 2 XI o 8.00 i 18.00.

5/ Msza św. za wstawiennictwem św. Krzysztofa w intencji tragicznie zmarłych w wypadkach drogowych, połączona z „wypominkami” odprawiona będzie w naszym kościele 31 października o godz. 18.00. Zachęcamy, aby imiona tych zmarłych składać w na kartkach w skrzynce przy wejściu do kościoła.

6/ Koncert oratoryjny poświęcony pamięci zmarłych, odbędzie się 28 października o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Filharmonii przy ul. Podleśnej 2. Podczas koncertu wykonana zostanie msza żałobna Requiem c–moll na chór mieszany i orkiestrę . Bilety na koncert można zakupić w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej.