XXVIII Niedziela Zwykła – 9.10.2016 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXVIII Niedziela Zwykła – 9.10.2016 r.

W tygodniu wspominamy:

11 października – wspomnienie św. Jana XXIII, Papieża

13 października – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, Prezbitera.

15 października – wspomnienie św. Teresy od Jezusa.

14 października – Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się za nauczycieli i wychowawców.

13-tego – Dzień Fatimski. Różaniec rozpocznie się o godz. 17.30 . Następnie Msza św.  i procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej ze świecami po alejkach cmentarza. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na to ostatnie  nabożeństwo w tym roku. Następne od 13 maja .

Dzisiaj przed kościołem do puszek są zbierane ofiary na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. Złożone ofiary przeznaczone będą na stypendia dla dzieci z ubogich rodzin.

Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. W zakrystii lub w kancelarii w godzinach otwarcia przyjmujemy na wypominki. Kartki do wypełnienia znajdują się na stoliku za ławkami.

W najbliższym tygodniu od środy w naszym kościele rozpoczną się prace  przy złoceniu głównego ołtarza. Potrwają one przez jeden miesiąc. Składamy Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na nasze prace remontowe .

Zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw „Spotkania małżeńskie”, które odbędą  się w Hodyszewie w dn. 14-16 października. Szczegóły na  ulotkach, które znajdują się na stoliku.