XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 października 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 października 2017r.

1/ Dziś kończymy w parafii Czterdziestogodzinne nabożeństwo. Dziękujemy ks. Pawłowi Żukowskiemu za pomoc w odkrywaniu Tajemnicy Eucharystii.

2/ Dziś zbierane są do puszek ofiary na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Meksyku. W przyszłą niedzielę taca ma Misje.

3/ Przy wyjściu z kościoła zbierane są podpisy pod projektem # ZatrzymajAborcję, przeciw aborcji dzieci w przypadku podejrzenia niepełnosprawności. Potrzebny jest numer PESEL.

4/ Bóg zapłać za ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny ”Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

5/ Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii.

6/ Kandydatów do bierzmowania prosimy o odbiór Książeczek.

7/ Spotkanie uczniów z klas VI i rodziców w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.

8/ Przyjmujemy imiona zmarłych na tzw. „Wypominki”.

9/ Wkrótce ruszą prace utwardzania terenu przy naszej świątyni. Prosimy o modlitwę o dobrą pogodę i wsparcie materialne. Liczymy na Waszą pomoc.

10/ Duszpasterstwo Rodzin zaprasza parafian do udziału w wykładach otwartych nowej edycji Studium Życia Rodzinnego. Między innymi: Zajęcia warsztatowe dla małżonków i rodziców o tematyce budowania dobrej relacji małżeńskiej i skutecznego wychowania.

Warsztaty pracy z rodziną, dla osób pragnących podjąć pracę w parafialnych poradniach rodzinnych oraz uczestniczyć w prowadzeniu katechez przedmałżeńskich.

Informacje o terminach zajęć oraz szczegółowy program dostępne na stronie internetowej Duszpasterstwa Rodzin www.rodzinabialystok.pl, na plakatach i ulotkach.