XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2020r.

1/ Dziś Dzień Papieski. Przed kościołem zbierane są ofiary na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
2/ Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone różańce dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej Komunii świętej.
3/ Dziś ofiary na tacę na zakup oleju opałowego do naszego kościoła, a w przyszłą niedzielę taca na misje.
4/ Dziękuję rodzinie p. Łapińskich za sprzątnięcie kościoła i dekorację kwiatową, którzy w minionym tygodniu przeżywali uroczystości ślubne.
5/ W związku ze wzmożonym nawrotem epidemii koronawirusa zapraszamy na dodatkową Mszę św. niedzielną, którą celebrować będziemy w soboty o godz. 18.00.
6/ Zbliża się miesiąc listopad, w którym to w sposób szczególny wspominamy w kościele imiona zmarłych i modlimy się za nich. Kartki na „wypominki” znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła i na ławkach.
7/ „Wypominki” za zmarłych, którzy zginęli w wypadkach drogowych połączone będą z modlitwą różańcową 26 października /ostatni poniedziałek miesiąca/. Imiona tych zmarłych prosimy umieścić na kartkach i wrzucić do skarbony przy wejściu do kościoła.
8/ We czwartek 15 października obchodzimy Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu o godz. 18:00 w Katedrze Białostockiej zostanie odprawiona Eucharystia w intencji rodziców, którzy utracili dziecko. Po Mszy Świętej i modlitwie różańcowej przy pomniku św. Jana Pawła II złożymy znicze jako znak pamięci o zmarłych dzieciach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.