XXVIII Niedziela Zwykła 11 październik 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXVIII Niedziela Zwykła 11 październik 2020

Cytat tygodnia:
Jeżeli Bóg wymaga od nas służby, to robi to dla tego, że będąc dobry i miłosierny, pragnie udzielać swoich dobrodziejstw tym, którzy trwają w Jego służbie. Chwałą człowieka jest trwanie w Bożej służbie.
[św. Ireneusz]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła 11 październik 2020

• Bardzo prosimy o dezynfekowanie rąk wchodząc do Kościoła i zakładanie maseczek podczas Mszy Świętej, spowiedzi i nabożeństw.
  • Zbiórka na dokończenie budowy naszej świątyni, w tym roku epidemii będzie w dniach od 11 do 25 października. Z racji epidemii zostanie przeprowadzone w innej formie. Członkowie Rady Parafialnej nie będą chodzili po domach. Ofiary będzie można złożyć: bezpośrednio w kancelarii lub zakrystii, przez przelew na konto parafialne, w kopercie z podpisem w czasie składki niedzielnej, lub członkom Rady Parafialnej, którzy są upoważnieni do takowej zbiórki i wydadzą odpowiednie pokwitowanie.