XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 października 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 października 2021r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – za studentów – o światło Ducha Świętego i łaskę wiary.
2/ Pierwszy czwartek miesiąca. Modlitwą na różańcu wypraszać będziemy dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne oraz świętość kapłanów.
3/ Msze św. w październiku od poniedziałku do soboty (włącznie) o 17.00 i 18.00
4/ Różaniec w tygodniu o 17.30, a niedziele po Mszy św. o godz. 8.00. Zachęcamy do modlitwy na różańcu w kościele, a także w rodzinach.
5/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
6/ Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii.
7/ Spotkanie ministrantów naszej parafii odbędzie się 9 października (sobota), o godz. 10.00. Zachęcamy chłopców, którzy podejmą formację ministrancką jako kandydaci.
8/ Msza św. z obrzędem poświęcenia różańców dzieciom z klas III przed Pierwszą Komunią św. w przyszłą niedzielę 10 października o godz. 11.30. Po niej spotkanie formacyjne.
9/ Białostocki Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Tato – bądź, prowadź, chroń” wyruszy w niedzielę 10 października o godz. 13.30 sprzed białostockiej Archikatedry. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym Marszu wszystkich, którym na sercu leży dobro polskich rodzin, a w sposób szczególny ojców, aby na wzór św. Józefa zawsze odpowiedzialnie i odważnie troszczyli się o powierzonych ich opiece bliskich.
10/ W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” z okazji XXI Dnia Papieskiego.