XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29 września 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29 września 2019r.

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VI –VII – VIII oraz ich rodziców, a także ministrantów seniorów (zapraszamy chętnych).
2/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła.
3/ Dziękuję za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła.
4/ We wtorek rozpoczyna się miesiąc poświęcony rozważaniom różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00,a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Dzieci i młodzież oazową a także kandydatów do bierzmowania zapraszamy na różaniec w piątki po Mszy św. o godz. 18.00.
5/ Prosimy chłopców jako kandydatów na ministrantów o zgłaszanie się do ks. Adama w zakrystii po każdej Mszy św.
6/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Sakrament pokuty przed Mszą św. od godz. 17.30
7/ Od 1 -15 października br. możliwość głosowania na Projekt Obywatelski min. plac zabaw a także na FitPark. Szczegóły w gablocie.
8/ Przy drzwiach wyjściowych z kościoła na stoliku jest lista, którą można podpisać zaznaczając swój sprzeciw przeciwko budowie kolei przez nasze osiedle i parafię.