XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2015

Informacja z: www.parafiakleosin.pl – XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2015

Cytat tygodnia:
Starajmy się nie tylko dobrze żyć, ale się też dobrze zachowywać wobec ludzi. Starajmy się nie tylko mieć dobre sumienie, ale także o tyle, o ile pozwala nasza ułomność oraz pamięć na własną słabość, nic takiego nie czynić, co mogłoby stać się powodem podejrzeń ze strony słabego brata.
[św. Augustyn]

XXVI Niedziela Zwykła
27 wrzesień   2015

W poniedziałek, 28 września będziemy odmawiali koronkę do Miłosierdzia Bożego jak ubiegłym roku przy krzyżu w Kleosinie o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian by dołączyć do wspólnej akcji „ISKRA Bożego Miłosierdzia na ulicach i miast świata”.

W tym tygodniu przypadają: we wtorek 29 września Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, piątek 2 października – wspomnienie Św. Aniołów Stróżów. Bardzo serdecznie zapraszamy!

Czwartek, 1 października  uroczystość Św. Teresy od Dzieciątka Jezus patronka naszej parafii – suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 18.00. Niech każdy znajdzie czas by prosić wstawiennictwo naszej patronki w intencjach wszystkich parafian.