XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 września 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 września 2022r.

1/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby kościoła.
2/ Modlitwy z intencjami za wstawiennictwem św. Krzysztofa w poniedziałek 26 września po Mszy św. o godz. 18.00
3/ W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Caritas parafialną.
4/ Zapraszamy do włączenia się w akcję „Torba Samarytanka”. Zbieramy artykuły spożywcze o długim terminie ważności. Wypełnione „Torby Samarytanki” należy przynosić na plebanię najpóźniej do 12 października.
5/ Zachęcamy do włączenia się w akcję „ Rodzina rodzinie”. Do tego programy zostaje włączona Ukraina. Szczegóły na ulotkach i na stronie www.rodzinarodzinie.caritas.pl
6/ Koronka do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniu ulic Lodowej i św. Krzysztofa – 28 września (środa), o godz. 15.00. Zapraszamy.
7/ Pielgrzymka Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej do Sanktuarium Matki Bożej w Różanymstoku odbędzie się w sobotę, 1 października br., będzie połączona z dziękczynieniem za beatyfikację bł. Pauliny Jaricot. Zapraszamy członków wszystkich grup różańcowych oraz wszystkich wiernych. Początek wydarzenia o godz. 10.00.
8/ Od najbliższej soboty tj. 1 października, zapraszamy do udziału nabożeństwach różańcowych. Różaniec w kościele od poniedziałku do soboty (włącznie), o godz. 17.30, a w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00 W tym dniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach.
9/ Msza Święta z okazji Archidiecezjalnego Dnia Eucharystii zostanie odprawiona w niedzielę, 2 października br. godz. 11.00 w Kolegiacie św. Antoniego w Sokółce. Mszy Świętej przewodniczyć będzie Arcybiskup Józef Guzdek Metropolita Białostocki. Zapraszamy do uczestnictwa.
10/ Marsz dla Życia. Białystok 2 października 2022r. godz. 15.00. Start przed Katedrą.