XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2016

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2016

Cytat tygodnia:
Czasem więcej dobrego może zrobić jeden serdeczny uśmiech, dobre życzliwe słowo aniżeli bogaty dar pochmurnego dawcy.
[Urszula Ledóchowska]

XXVI Niedziela Zwykła
25 wrzesień 2016

1 października przypada liturgiczne wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, patronki naszej parafii. Uroczysta msza święta odpustowa będzie wieczorem o 18:00
Mszy świętej będzie przewodniczył o. Józef Węcławik SVD, z Pieniężna. Bardzo serdecznie zapraszamy na tę uroczystość.

Z racji odpustu, 1 października (sobota) w naszym kościele będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, od 7:30 rano do 17:00 wieczorem. Zapraszamy parafian do modlitwy w intencjach naszej wspólnoty parafialnej, o wieczny pokój dla tych parafian, którzy już odeszli i potrzebne łaski dla żyjących.