XXV Niedziela Zwykła 24.09.2017

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXV Niedziela Zwykła 24.09.2017

Cytat Tygodnia:
Najsilniejszą zachętą do popełnienia każdego rodzaju nikczemności jest pieniądz, on zanieczyszcza domy, miesza trucizny, uzbraja najemnych morderców i wojska, zawsze jest splamiony krwią. [Seneka]

XXV  Niedziela Zwykła
24 wrzesień   2017

W przyszłą niedzielę, 1 października wspomnienie liturgiczne św. Teresy od Dzieciątka Jezusa, patronki naszej parafii. Uroczysta msza święta odpustowa będzie o 12 w południe, będzie jej przewodniczył o. Sylwester Grabowski SVD. Bardzo gorąco zapraszamy do wspólnego świętowania.

Październik, tradycyjne w Kościele jest miesiącem różańca świętego. W  naszym kościele nabożeństwo różańcowe  będzie codziennie o 17:30. Gorąco zapraszamy, szczególnie dzieci.

W czwartek, 28 września uroczystość błogosławionego Michała Sopoćki, patrona Białegostoku, msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00

W piątek, 29 września święto Świętych Archaniołów, Michała, Gabriela i Rafała.

Spotkanie Rady Parafialnej, dzisiaj, 24 września, po mszy świętej wieczornej, w biurze parafialnym.