XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19 września 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19 września 2021r.

1/ Dziś przed kościołem zbierane są ofiary do puszki na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne.
2/ Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii
3/ Zapraszamy na Msze św. w tygodniu o godz. 18.00 i 18.30. Od października porządek Mszy św. w tygodniu, o godz. 17.00 i 18.00; 17.30 nabożeństwo różańcowe.
4/ Dziękuję Michałowi Wiszowatemu za posługę w kościele podczas wakacji. W najbliższą sobotę nasz alumn Michał będzie przeżywał obrzęd obłóczyn. Polecajmy Go w naszych modlitwach.
5/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Bronisław Sawicki. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.