XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18 września 2022r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18 września 2022r.

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie formacyjne kandydatów do Sakramentu Bierzmowania
2/ Bóg zapłać za ofiary składane na pokrycie kosztów utrzymania kościoła i plebanii.
3/ Dziękujemy paniom z chóru parafialnego za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy chętne osoby do tej posługi w najbliższą sobotę.
4/ Procesja z relikwiami bł. ks. Michała Sopoćki, z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego do Katedry, odbędzie się we wtorek 27 września br. o godz. 19.00. Procesję poprzedzi Msza św. w Sanktuarium o godz.18.00. Natomiast o godz. 20.00 w Archikatedrze rozpocznie się godzinne czuwanie modlitewne prowadzone przez Scholę Adonai.
5/ Msza św. w intencji mieszkańców Białegostoku w Dniu Patrona miasta, bł. ks. Michała Sopoćki, będzie sprawowana we środę, 28 września br., o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Mszy św. przewodniczyć będzie Arcybiskup Józef Guzdek Metropolita Białostocki.