XXIX Niedziela Zwykła – 21. 10. 2018 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXIX Niedziela Zwykła – 21. 10. 2018 r.

Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski dzisiaj, jak  co roku prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych (dominicantes i communicantes). Przy komunii św. i przy wyjściu z kościoła ministranci  liczą wiernych.

Dzisiaj o godz 17.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

W najbliższy piątek na Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się o piękną miłość w naszych rodzinach za wstawiennictwem Bł. Karoliny , po Mszy św. ucałowanie relikwii .

22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II , Papieża

28 października – Dzień Imienin J E Ks. Abp. Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego.  W modlitwie polecajmy Bogu Najdostojniejszego Solenizanta.

W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w naszym kościele jak co miesiąc  błogosławieństwo relikwiami św. Charbela, modlitwa o uzdrowienie i ucałowanie relikwii.

W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki.  Na stoliku za ławkami zostały wyłożone kartki  do wypełnienia, które należy przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia .

Różaniec wspominkowy będzie odmawiany w naszym kościele  od 2  listopada  do 5  o godz. 17.00.

Pierwszego i drugiego  listopada na  cmentarzu do puszek zbierane będą ofiary na utrzymanie i prace na naszym cmentarzu , o zaangażowanie i pomoc w zbiórce prosimy wspólnoty parafialne( KŻR i Odnowę w Duchu św.,  RRN i Domowy Kościół)

Administracja cmentarza przypomina o konieczności odnowienia  po upływie 20 – lat miejsca na cmentarzu .

W następną niedzielę taca przeznaczona jest na misje.

W sobotę 27.10 o godz 16.00 spotkanie KŻR w sali św. Stanisława Kostki pod Kościołem.

W sobotę 27.10 o godz. 8.00 wyjazd dzieci, rodzicow i młodzieży do Aquaparku w Suwalkach. W programie msza św. , pizza oraz Muzeum.