XXIX Niedziela Zwykła

XXIX Niedziela Zwykła
– 18. 10. 2015 r.

W tygodniu wspominamy:

• 20 października – wspomnienie św. Jao, Prezbitera, Patrona młodzieży akademickiej.
  • 21 października – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa.
  • 22 października – wspomnienie św. Jana Pawła, Papieża.

W najbliższą niedzielę (25.10.) w kościołach poświęconych (konsekrowanych) uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła.

Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Oprócz składanych ofiar materialnych pamiętajmy również w modlitwach o krajach misyjnych i misjonarzach, którzy pracują na misjach.

Dzisiaj gościmy w naszej parafii Misjonarza z Kodnia, który rozprowadza kalendarze na 2016 rok.

Dzisiejsza taca jest przeznaczona na misje.

W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.

Dzisiaj ksiądz Proboszcz serdecznie zaprasza członków Rady Parafialnej na spotkanie na plebani po Mszy św. o godz. 12.15.

W sobotę, 24 października, spotkanie formacyjne klas I gimnazjalnych, przygotowujących się do sakramentu bierzmowana. Młodzież przychodzi na wyznaczoną godzinę.

Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. Za ławkami na stoliku leżą kartki, w które należy się zaopatrzyć i można już przynosić na tzw. wypominki.