XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 października 2015r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 października 2015r.

1/ Dziś rozpoczyna się w Kościele Powszechnym Tydzień Misyjny. Ofiary na tacę przekazane będą na potrzeby Misji. Zachęcam do podjęcia modlitwy i wyrzeczeń za Misjonarzy i tych do których są Oni posłani.

2/ Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas I – II – III Gimnazjum.

3/ Dziękuję RDK za sprzątnięcie kościoła i oprawę liturgiczną.

4/  Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

5/  „Wypominki” za zmarłych w naszym kościele wraz z modlitwą różańcową odprawiane będą 2 – 3 – 4 listopada o godz. 17.15. W intencji tych zmarłych celebrowane będą Msze św. 1 listopada o godz. 10.00 i 2 listopada o godz. 18.00.

6/  W przyszłą sobotę różaniec po Mszy św. o godz. 18.00. Wcześniej o godz. 17.00 Msza św. podczas której zawarty zostanie sakrament małżeństwa.

7/  Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Białostockiej zaprasza na obchody Dnia Dziecka Utraconego.15 października 2015 o godz. 18.00 roku w Katedrze Białostockiej odbędzie się modlitwa w intencji rodziców, którzy stracili swoje dziecko. W programie spotkania: Eucharystia, modlitwa różańcowa, zapalenie i procesja ze zniczami, spotkanie osób pragnących działać na rzecz dzieci utraconych oraz rodziców po stracie. W trakcie spotkania będzie można wpisać imiona swoich zmarłych dzieci w Księdze Dzieci Utraconych, a także uzyskać informacje na temat pochówku dzieci zmarłych przed urodzeniem.

8/ Pielgrzymka autokarowa do Lwowa i Podkowy Lwowskiej w dniach 11 – 13 listopada. Organizatorem jest parafia NMP Matki Miłosierdzia w Wasilkowie. Kontakt tel. 530 191 960.