XXIX Niedziela Zwykła 18 październik 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXIX Niedziela Zwykła 18 październik 2020

Cytat tygodnia:
W trzech przypadkach twe usta pełne są mądrości i roztropności: gdy wyznajesz własne nieprawości, gdy wielbisz i dzięki składasz Panu, gdy przemawiasz ku zbudowaniu. W połowie powinieneś wielbić Pana, a wreszcie, gdy starczy mądrości, także budować bliźniego.
[św. Bernard]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX Niedziela Zwykła 18 październik 2020

• Bardzo prosimy o dezynfekowanie rąk wchodząc do Kościoła i zakładanie maseczek podczas Mszy Świętej, spowiedzi i nabożeństw.
  • Z racji nowych obostrzeń dotyczących walki z pandemia, od przyszłej niedzieli będą sprawowane dwie msze w tym samym czasie, w górnym i dolnym kościele. W górnym, pierwsza i druga intencja, w dolnym trzecia. Zmiana ta dotyczy tylko mszy sprawowanych w niedzielę o 8:00, 10:00 i 12:00