XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r.

XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r.
  • W tym tygodniu wspominamy:

19 października – wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki .

20 października – wspomnienie św. Jana Kantego

22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II , Papieża  Na wieczornej Mszy św. jak co miesiąc tego dnia modlitwy do św. Rity.

• 23 października jak co miesiąc po Mszy św. o godz. 18.00 modlitwy do św. Ojca Pio. Karteczki z intencjami przynosimy do zakrystii.
  • Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. W zakrystii lub w kancelarii i administracji cmentarza w godzinach otwarcia przyjmujemy na wypominki. Kartki do wypełnienia znajdują się na stoliku za ławkami
  • Różaniec wspominkowy będzie odmawiany w naszym kościele  od 2  listopada  do 5  o godz. 17.00. Odbędzie również transmisja tych nabożeństw przez parafialny kanał YouTube.
  • W następną niedzielę taca przeznaczona jest na misje.
  • W związku z ograniczeniami dotyczącymi liczby uczestników zgromadzeń religijnych w tzw. „strefie czerwonej” Arcybiskup Tadeusz Wojda, Metropolita Białostocki udzielił ogólnej dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej osobom przebywającym w takiej strefie w okresie jej obowiązywania.
  • Zapraszamy na transmisje Mszy Świętej niedzielnej z naszego kościoła  o godz. 11.30  na kanale YouTube.
  • Za tydzień podamy informacje co do przygotowań przed przyjęciem sakramentów bierzmowania i I Komunii św.
  • We czwartek 22.10.2020 zapraszamy szczególnie członków Róż Różańcowych na Różaniec i Mszę św. w ich intencji.

Artykuł XXIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r. pochodzi z serwisu Parafia pw. Wszystkich Świętych Białystok.