XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17 października 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 17 października 2021r.

1/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej na plebanii dziś o godz. 18.45. Zapraszam.
2/ Święto św. Łukasza, Ewangelisty – 18 października. Msza św. w intencji wszystkich pracowników Służby Zdrowia, jutro o godz. 18.00 w Archikatedrze Białostockiej.
3/ Wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II – 22 października.
4/ Zachęcamy do modlitwy w „wypominkach” za zmarłych.
5/ „Torbę Samarytankę” można zwrócić do parafii do 24 października, bądź też bezpośrednio na adres: Białystok ul. Kolejowa 26A Centrum Pomocy „Samarytanin”. Dziękuję wszystkim którzy włączyli się w tę akcję charytatywną.
6/ Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza na Dzień Skupienia Grona Przyjaciół Seminarium, który odbędzie się w sobotę, 23 października br., o godz. 10:00 w budynku Seminarium przy ul. Warszawskiej 46. W programie: konferencja duchowa, Eucharystia, modlitwa różańcowa i wspólny posiłek.
7/ Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.
8/ W przyszłą niedzielę taca na Misje.