XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15 września 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 15 września 2019r.

1/ Bóg zapłać chórowi parafialnemu za sprzątnięcie kościoła.
2/ Dziękuję organizatorom i uczestnikom integracyjnego spotkania.
3/ Spotkanie dzieci z klas III Szkoły Podstawowej w przyszłą niedzielę 21 września po Mszy św. o godz. 11.30.
4/ Spotkanie uczniów klas VI – VII – VIII Szkoły Podstawowej oraz ich rodziców w niedzielę 28 września po Mszy św. o godz. 11.30.
5/ Caritas Archidiecezji Białostockiej zaprasza do wzięcia udziału w kampanii charytatywnej „Torba Samarytanka” prowadzonej w ramach obchodów akcji Kromka Chleba dla Sąsiada. Akcja prowadzona jest na rzecz osób ubogich i najbardziej potrzebujących seniorów z naszego miasta i archidiecezji. Aby włączyć się w to dzieło wystarczy po Mszy Świętej zgłosić się do zakrystii w celu odebrania specjalnej torby, którą należy wypełnić produktami spożywczymi o długim terminie przydatności, a następnie wypełnioną zwrócić do Parafii do dnia 28 września. Za każdy gest dobrej woli składamy serdeczne: Bóg zapłać!
6/ Spotkanie formacyjne zelatorek i zelatorów Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej odbędzie się w sali przy Katedrze białostockiej (od strony zakrystii) w sobotę, 21 września 2019 roku o godz. 10.00. W programie: konferencja i Msza św. o godz. 12.00 oraz omówienie aktualnych zagadnień Kół Żywego Różańca. Zapraszamy do uczestnictwa.